O NAS

Mając na uwadze coraz większe zainteresowanie inwestorów nowoczesnymi  rozwiązaniami komfortu, chciałbym przedstawić ofertę w zakresie klimatyzacji i wentylacji. Jesteśmy przedstawicielem wiodących światowych producentów urządzeń klimatyzacyjnych marki MDV,  Sinclair,  LG,  Daikin,  Fujitsu, MDV,  VTS CLIMA,  Klimor, VBW, Clima Produkt itp.

        Firma Perfect Line jest firmą handlowo-usługową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze inwestycji w zakresie branży klimatyzacyjno – wentylacyjnej. Realizujemy prace projektowe, dostawy urządzeń, koordynujemy prace instalacyjne, świadczymy usługi serwisowe.

             Mając świadomość potrzeb wynikających z dynamicznego rozwoju rynku inwestycyjnego w Polsce proponujemy współpracę dotyczącą dostaw i montażu systemów klimatyzacji i wentylacji w obiektach na terenie całego kraju.

 Doświadczenie zdobyte w kontaktach z kontrahentami realizującymi złożone inwestycje na obszarze całego kraju oraz znajomość specyfiki inwestycji , znalazło wyraz w zaufaniu naszych klientów, z którymi mamy przyjemność współpracować.

Nasza firma współpracuje min : Jysk, Euro-Agd, Drogerie Natura, Euro-Apteka, Inpro,

Przembud, Wroński Sp.J,  PB Górski , Euro Styl, FMB Projekt i wiele innych.

 Elastyczne podejście i profesjonalna obsługa zostały docenione przez naszych partnerów.

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, chętnie poznamy Wasze oczekiwania i propozycje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

46 + = 52